InnowatorzySpołeczni.PL

Serwis internetowy Katalizatora Innowacji Społecznych dla innowatorek i innowatorów społecznych

Katowice. Spotkanie z Honolulu. 16.10.2021 o 13:30

Zapraszamy na wizytę studyjną i spotkanie sieciujące w Spółdzielni Socjalnej Honolulu, która prowadzi w Katowicach jedyny taki lokal społeczny „Drzwi Zwane Koniem”. To właśnie tam się spotkamy w sobotę 16 października o 13:30. 

W spotkaniu udział weźmie ekspertka społeczna Karolina Cyran-Juraszak.

Dlaczego chcemy się spotkać?

Korzystając z gościnności Spółdzielni Honolulu chcemy poznać ciekawe przedsiębiorstwo społeczne i zobaczyć nasze wspólne potrzeby w obszarze rozwiązywania różnorodnych problemów społecznych. Jak je rozwiązujemy i jak je chcielibyśmy rozwiązywać? Czego nam potrzeba?

Chcemy budować sieć osób, organizacji i instytucji, które korzystają, wspierają lub interesują się innowacjami społecznymi jako jednym z narzędzi pokonywania lub przeciwdziałania problemom społecznym. W sieci będziemy się wspólnie informować o projektach, źródłach finansowania, testowaniach i skalowaniach innowacji społecznych. Będziemy chcieli łączyć innowacje społeczne i przedsiębiorczość społeczną. Uważamy, że innowacje społeczne to nie tylko sposób rozwiązywania problemów, ale także sposób na dochód dla przedsiębiorców społecznych.

Jesteśmy teraz w czasie wielkiego wsparcia finansowego i merytorycznego dla innowacji społecznych. Każda i każdy ma szansę sięgnąć po grant i sprawdzać swój pomysł na tworzenie lepszego świata – bez obawy, że pomysł nie wyjdzie. Na spotkaniu chcemy o tym opowiedzieć i dać informację, gdzie i jak skorzystać z tych środków.

Do spotkanie zostało:

dni
godzin
minut
dekund
SPOTKANIE JUŻ SIĘ ODBYŁO!

Program:

Dla kogo:

Gdzie:

0
TYLE ZOSTAŁO JESZCZE WOLNYCH MIEJSC

ZGŁOŚ UDZIAŁ W WYDARZENIU:

Kto odpowiada za organizację:

Inkubatory Innowacji Społecznych:

Skip to content